(044) 221-71-07, (044) 456-40-21

03680, м. Київ, вул. Нестерова, 3, оф. 408

usv.kiev@gmail.com

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge 26 травня о 10:30 проведе Всеукраїнський вебінар з безпеки дорожнього руху за програмою тренінгів «Відповідальні батьки» на новій освітній платформі First Road Safety Hub (FroSH).

Вебінар буде доступний за посиланням до 21:00 27 травня 2018 року.

На вебінарі слухачів навчатимуть: як привчити дітей до правил дорожнього руху, які місця в транспорті найнебезпечніші і чому, як захистити себе та свою дитину та де приховані небезпеки на дорозі. А також: навіщо математика та фізика знадобляться в реальному дорожньому трафіку; що робити та чого не робити на місці ДТП; як надавати першу невідкладну допомогу при ДТП; що повинні знати вагітні за кермом; як обрати дитяче автокрісло тощо. Програма складається з 3-х частин та триває 2,5 години.

Вебінар проведуть:
Ольга Дробишева: засновниця Національної програми Traffic Challenge, співавтор програми тренінгу «Відповідальні батьки», один з найкращих експертів з безпеки дорожнього руху (БДР) в Україні.
Олег Картавий: директор тренінгової компанії «Центр спеціальної підготовки». Найвідоміший експерт-практик в галузі безпеки та BLS. Один з трьох існуючих в Україні тренерів з безпеки, який має європейську сертифікацію.

... Читати далі »

Переглядів: 111 | Додав: USV | Дата: 24.05.2018 | Коментарі (0)

 

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» № 5364, прийнятий Верховною Радою України 21 грудня 2017 року.

Закон набирає чинності через 180 днів з дня його опублікування.

 

Закон передбачає створення законодавчого механізму невідворотності відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів шляхом запровадження фото-, відеофіксації правопорушень. Також передбачено поширення механізму притягнення до адміністративної відповідальності особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, за окремі порушення правил дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, за випадки порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, зокрема, несплату вартості послуг з паркування або паркування на місцях для інвалідів особами, що не мають такого права.

 

Закон встановлює обов’язкове залишення копії постанови або повідомлення про рішення про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, на лобовому склі транспортного засобу.

 

Повноваження розгляду справ про адміністративні правопорушення та здійснення тимчасового затримання транспортного засобу, згідно документу, мають інспектори з паркування.

 

Крім того, удосконалено розміри штрафних санкцій за порушення правил паркування, а також передбачено надання 50% знижки в оплаті штрафів за порушення, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, у разі сплати штрафу протягом 10 банківських днів тощо.

 

Детальніше читайте — джерело

Переглядів: 89 | Додав: USV | Дата: 29.03.2018

На своїй сторінці у Facebook МВС повідомило, що тепер тест на знання ПДР можна пройти он-лайн. Для цього потрібне лише підключення до інтернету. Тестування безкоштовне і має необмежену кількість спроб. Спробуйте пройти тести ПДР онлайн за посиланням http://pdr.hsc.gov.ua/test-pdd/uk/.

 

Також посилання на тести ПДР онлайн міститься на сторінці Головного сервісного центру МВС України http://hsc.gov.ua/.

Переглядів: 128 | Додав: USV | Дата: 19.02.2018 | Коментарі (0)

Починаючи з 2006 року Донецький юридичний інститут МВС України щорічно проводить міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

22 листопада 2016 року Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Державним підприємством «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних систем Міністерства охорони здоров’я України» провели ХІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

Метою проведення конференції було обговорення актуальних питань вдосконалення Правил дорожнього руху; аспектів взаємодії працівників патрульної поліції з учасниками дорожнього руху, органами державної влади та місцевого самоврядування; заходів адміністративного реагування за фактами дорожньо-транспортних пригод, скоєнню яких сприяли незадовільні дорожні умови; медичного забезпечення автомобільного транспорту тощо.

На початку заходу із привітальними словами виступили: ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, заслужений юрист України, професор – Віктор Бесчастний; заступник начальника Управління безпеки дорожнього руху Департаменту превентивної діяльності На ... Читати далі »

Переглядів: 466 | Додав: USV | Дата: 19.12.2016

21 травня 2016 року у м. Києві відбувся Перший національний Форум автошкіл України (надалі - Форум).

Тема ФОРУМУ - «Реформування системи підготовки водіїв в Україні відповідно до стандартів Європейського Союзу».

Проведення ФОРУМУ ініційовано Громадською спілкою “Всеукраїнське партнерство заради безпеки дорожнього руху”, Міністерством охорони здоров’я України та Державним підприємством «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України. Форум пройшов в рамках щорічного Тижня безпеки дорожнього руху відповідно до Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Генеральною асамблеєю ООН.

У Форумі прийняли участь автошколи з усіх областей України, що представляють навчальні заклади у сфері підготовки водіїв різних форм власності. Також у Форумі взяли участь органи державної влади, підприємства транспортної галузі та дорожнього господарства, міжнародні організації, громадські об’єднання, професійні асоціації, засоби масової інформації.

Виходячи із того, що в Україні на сьогодні нараховується близько 2 500 навчальних закладів у сфері навчання водіїв, які навчають щорічно більше 500 000 нових водіїв відповідних категорій, ми розуміємо, що якість навчання водіїв може стати реальним внеском у підвищення безпеки на дорогах України та Європейського союзу, що дозволить суттєво зменшити кількість загиблих та травмованих.

На ФОРУМІ було констатовано, що на сьогодні у сфері підготовки та перепідготовки водіїв в Україні склалася важка ситуація, а саме:

1) гостра потреба в дерегуляції діяльності навчальних закладів із підготовки водіїв з метою швидкого подолання корупції, яка має місце в сфері видачі посвідчення водія;

2) зупинена акредитація для багатьох автошкіл (понад 1000), що не дозволяє здійснювати господарську діяльність;

3) ліцензування діяльності автошкіл втратило свою реальну значущість, свідоцтво про присвоєння робітничої професії водія втратило силу і не є обов’язковим при прийнятті на роботу на посаду водія;

4) залучення громадськості та експертного середовища до процесу імплементації Директив 2006/126 та 2003/59 Європейського Парламенту та Ради;

5) відсутність об’єктивних критеріїв прийняття іспитів на посвідчення водія;

6) втілити систему підготовки викладачів, інструкторів та екзаменаторів, а також створити спеціальні центри з підготовки таких кадрів відповідно до згаданих Директив.

За результатами ФОРУМУ сформована робоча група з учасників, завданням якої є підготовка спільної заяви-звернення до Прем’єр-міністра України і депутатів Верховної Ради України щодо прийнятих рішень та їх реалізації.

Виходячи із цього, учасники ФОРУМУ вважають за доцільне звернутись до Прем’єр-міністра, членів Уряду, депутатів Верховної Ради з пропозицією:

1. Прискорити роботу по імплементації вищезазначених Директив в українське законодавство шляхом:

   1) Прийняття нового Закону України «Про дорожній рух та його безпеку»

   2) Внесення змін у Законів України «Про освіту», «Професійно – технічну освіту»

   3) Прийняття нової Постанови КМУ «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами»

   4) Прийняття нової Постанови КМУ «Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів».

При розробленні змін до українського законодавства врахувати ... Читати далі »

Переглядів: 457 | Додав: USV | Дата: 12.07.2016

ЕЛЕКТРОННІ КНИГИ

Ви можете придбати єлектронні версії книг.

ПДР-ОНЛАЙН

Офіційний текст «Правил дорож- нього руху України» з Додатками. Таблиці штрафів та відстаней між обласними центрами.

НОРМАТИВНІ АКТИ

Для всіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішохідів, школярів, а також автошкіл

АВТОШКОЛИ

Ми представляємо автошколи та надаємо їм інформаційну підтримку.

НОВИНИ

Президент підписав Закон щодо реформування сфери паркування транспортних засобів...